Nagroda Grand S3KTOR 2025 dla Stowarzyszenia OD-DO

27 maja 2026 r. mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w gali ogłoszenia laureatów Konkurs S3KTOR, która odbyła się w Służewskim Domu Kultury — wyjątkowym wydarzeniu doceniającym organizacje działające na rzecz Warszawy i jej mieszkańców.
Z ogromną wdzięcznością i wzruszeniem przyjęliśmy Grand S3KTOR 2025 — nagrodę za całokształt działalności, przyznawaną szczególnie zasłużonym organizacjom działającym na rzecz Warszawy od co najmniej 10 lat.
Nasza wieloletnia praca na rzecz mieszkanek i mieszkańców Warszawy i nie tylko – została doceniona. To dla nas niezwykle ważne wyróżnienie i dowód na to, że konsekwentne, codzienne działania mają sens. To nagroda nie za jeden projekt, ale za lata konsekwentnej pracy.
Grand S3KTOR 2025 to dla nas również zobowiązanie do dalszego działania — jeszcze bardziej odpowiedzialnego, uważnego i bliskiego potrzebom tych, którzy tego potrzebują.
Dziękujemy wszystkim osobom, które przez lata współtworzyły naszą organizację i jej działania. Szczególne podziękowania kierujemy do naszego zespołu, podopiecznych, prowadzących, partnerów oraz wszystkich mieszkańców i mieszkanek Warszawy, z którymi mogliśmy wspólnie zmieniać nasze miasto na lepsze. Bez Was ta droga nie byłaby możliwa.
Dziękujemy także organizatorom konkursu i gali S3KTOR za to wyjątkowe wyróżnienie oraz stworzenie przestrzeni do doceniania działań organizacji pozarządowych.
Serdecznie gratulujemy wszystkim organizacjom uczestniczącym w konkursie — Wasza codzienna praca ma ogromne znaczenie dla Warszawy i jej społeczności. ❤️